آشنایی با گروه گلدوختن

سلام به شما دوست جدید علاقه‌مند به گلدوزی که از هر کجای دنیا دارید این متن رو می‌خونید.
ما نینا و سمیرا هستیم، رشت زندگی می‌کنیم تحصیلاتمون هیچ ربطی به هنر نداره ولی چون علاقمون به سمت کارهای هنری هست توی این مسیر حرکت و از سال ۱۳۹۳ به شکل جدی گلدوزی رو شروع کردیم. گلدوزی مدرن هنر لذت‌بخش و شیرینی ست که وقتی واردش می‌شین دوست دارید بیشتر و بیشتر ازش بدونید تا بیشتر بدوزید تا از نتیجه کار بیشتر هیجان‌زده بشین. ما در ابتدا یک پیج اینستاگرام زدیم و کارمون رو با گرفتن سفارش‌های کمی شروع کردیم ولی خوشبختانه خیلی زود از کارهامون استقبال و سرمون شلوغ شد. ما فقط طرح‌های دلخواه گلدوزی شدهٔ خودمون رو نمی‌فروختیم هر مشتری می‌تونست طرح دلخواه خودش رو سفارش بده، یا حتی یه عکس بفرسته و ما عکس رو تبدیل به گلدوزی کنیم.

هر روز بیشتر از قبل مردم دوست داشتن گلدوزی‌ها رو به عنوان هدیه به دوست یا فامیل‌هاشون بدن، مثلا ما هم معتقدیم هدیه دادن یه تقویم گلدوزی که روش تاریخ تولد دلخواهتون به همراه یه ریسهٔ گل دوخته شده جذاب‌تر و با ارزش‌تر از خیلی چیزهای دیگه می‌تونه باشه، یا برای مامانی که تازه بچه‌دار شده چی می‌تونه قشنگ‌تر از یه دیوارکوب از طرح یه مامان باردار یا یه مامان با نوزادش، تاریخ تولد، قد، وزن و اسم‌ نوزاد باشه، این دیوارکوب ها فقط یه هدیه ساده نیستن، یادگاری‌هایی هستن که روی دیوارها نصب می‌شن و سال‌ها ماندگاری دارن، و هم باعث زیبایی دیوارها می‌شن. تصور کنید، یه دیوار خونتون با چندتا گلدوزی باطرح‌های متنوع، قشنگه مگه نه؟

ما نینا و سمیرا هستیم، رشت زندگی می‌کنیم تحصیلاتمون هیچ ربطی به هنر نداره ولی چون علاقه‌مون به سمت کارهای هنری هست توی این مسیر حرکت و از سال ۱۳۹۳ به شکل جدی گلدوزی رو شروع کردیم.

بعد از مدتی خیلی‌ها ازمون می‌پرسیدن «شما آموزش هم می‌دین؟» چون طرفدارهای آموزش خیلی زیاد شدن، ما هم تصمیم گرفتیم دوره‌های آموزش گلدوزی بذاریم، و با عدهٔ زیادی از کسایی رو به رو شدیم که دوست داشتن با این هنر بیشتر آشنا بشن.
این هنر سن و سال نمی‌شناسه، و لزوماً هر کسی که قدیمی‌تر هست گلدوزی بلد نیست و جوون‌ها هم از این هنر بیزار نیستن. ما توی این مدت افتخار آشنایی با خیلی‌ها رو داشتیم که رنج سنی شانزده تا هفتاد سال رو در بر می‌گیرن.
از اونجایی که ما ساکن رشت هستیم و امکان برگزاری کلاس در سراسر ایران رو نداریم ولی می‌دونیم خیلی‌ها علاقه‌مند به یادگیری هستن ولی وقتشون محدوده، تصمیم گرفتیم یه کار هیجان‌انگیز بکنیم و اون هم درست کردن بسته‌های گلدوزی به همراه ویدئوی آموزشی بود.
در حالی که شما هیچ آشنایی با این هنر ندارید یا خیلی کم گلدوزی کردید با داشتن این بسته‌ها که متنوع هم هستن بدون احتیاج به چیز دیگه‌ای می‌تونید یه تابلوی قشنگ گلدوزی کنید. یا می‌تونید این بسته رو به کسی که می‌دونید گلدوزی دوست داره هدیه بدید.
توی قسمت‌های بعدی بیشتر از بسته‌ها می‌گیم، می‌تونید سایت ما رو دنبال کنید یا از طریق اینستاگرام باهامون در تماس باشید.
ما هر روز بیشتر به فکر کارهای هیجان‌انگیز هستیم تا زندگی برای شما و خودمون رنگی‌تر بشه.
دوستتون داریم .